bezsensowne marzeniaNareszcie sobota.Czasem potrzebuję choć chwili wytchnienia od tego wszystkiego.Niektóre tygodnie szkolne są naprawdę zawalone nauką i mam nadzieję,że sami rozumiecie,jak to jest w szóstej klasie.Teraz okazało się,że pani potrafi sprawdzać ile czasu spędzamy dziennie na facebooku,a ja praktycznie się z tamtąd nie wylogowuję :) Na szczęście moi rodzice wiedzą,że jestem internetomianiakiem,ale gdyby można było oddać internet,komputer za to,aby znów wróciły dawne czasy - zrobiłabym to.Czasem żałuję,że nie jest tak jak kiedyś.Wszyscy teraz siedzą w pokojach,pozamykani na trzy spusty i całe dnie nabijają levele w grach lub siedzą na facebooku.Brakuje mi tego,że wystarczyło,iż wyszedłeś na zewnątrz,a przyjaciele już się do ciebie zbiegali.No,trudno żyjemy w takich czasach,że tak już musi być.Macie czasem tak,że chcielibyście mieszkać/żyć w innych czasach,epoce ? Ja już od dawna chciałam nad tym myślę i doszłam do wniosku,że miłoby było zamieszkać w Stanach Zjednoczonych w latach 60.No,wiecie ten klimat,moda.Już od dawna jestem zakochana z tych czasach w USA i zawsze chciałam tam mieszkać na jakichś przedmieściach,jak to zawsze pokazują w amerykańskich filmach.Ale byłoby cudownie ♥ Oczywiście w dzisiejszych czasach również chciałabym mieszkać w USA,o ile tylko byłoby tam naprawdę tak,jak pokazują również w filmach :)
Ahh...za dużo się naoglądałam,ale wiecie o co mi chodzi.Te stołówki na pół szkoły,żółte autobusy i wgl.

No,ale cóż trudno.Żyjemy tu i teraz,a to są tylko takie trochę bezsensowne marzenia,którymi chciałam się z wami podzielić :) Oczywiście chciałam też się z wami podzielić moją nową czapką,którą mam nadzieję znajdziecie na Allegro. ;)
see ya later <3 
3 komentarze:

 1. Też czasem chciałabym mieszkać w innych czasach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe, u mnie w Belgii są te stołówki i przerwy na lunch ;)

  palyna-paulina.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzenia nie są bezsensowne, bo wyrażają nasze najskrytsze potrzeby. Tylko pamiętaj, że marzenia nie zawsze muszą zostać marzeniami. Można je spełniać i, ja mają 18 lat, naprawdę cię do tego namawiać. Możesz zrobić co tylko zechcesz, jeśli naprawdę tego pragniesz. Np. chcesz wyjechać do stanów? Myśl i mów po angielsku jak najwięcej. Powiedz sobie, że to twój priorytet i nie poddawaj się.
  P.S. Zwiększ trochę czcionkę, bo tak małą ciężko się czyta.

  Obserwuję twojego bloga od zeszłego postu, ale chciałabym tez cię zaprosić na mojego. Powstał dość niedawno, ale dziś napisałam akurat w tematyce motywacji, więc może skłoni cię to do jakich refleksji :)
  wobodo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję za komentarze,to naprawdę wielka motywacja :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 BLOG017 , Blogger