will be hard, but I'll manage

Hej.Przepraszam,że wczoraj nie pojawiła się żadna notka,ale nie mogłam wejść na komputer,mam nadzieję,że mnie rozumiecie.W szkole na razie układa się całkiem dobrze,jutro mamy dyskotekę z okazji Halloween,więc możecie przygotować się na masę zdjęć :) Niestety,ale moje zdjęcia mogą być w najbliższym czasie nieco gorszej jakości,ponieważ sami dobrze widzicie,że,gdy wstajecie jest ciemno,a gdy wracacie do domu ze szkoły jest tak samo.Lubię,kiedy wychodzę ze szkoły,a tu taka ponura i wieczorna atmosfera,ale pod względem fotografii jest to dla mnie największy koszmar.Oświetlenie jest tragiczne,więc albo kiedy będzie nieco jaśniej będę robić zdjęcia na cały tydzień,albo będę wcześniej wstawać i wtedy robić jakieś zdjęcia potrzebne do postów.Jakoś muszą te moje plany wypalić,innej opcji po prostu nie ma.Nie przygotowywałam się zbytnio do tego posta,po prostu chciałam,żeby jak najszybciej się pojawił :)
To tyle na razie o moim dniu,na jutro muszę przeczytać pięćdziesiąt stron książki Ten Obcy,a za chwilę lecę na lekcje keyboardu,więc to na razie tyle :) Do zobaczenia ♥


takie tam sobie stare ;) Chciałam też wam podziękować za to,że w niedzielę miałam aż 155 wyświetleń .! <3 Bardzo wam dziękuję...rozpisałabym się bardziej,ale to w następnym poście,który będzie poświęcony głównie mojemu blogowaniu i w ogóle... :)

Piszcie w komentarzach adresy do swoich blogów,a ja w następnym poście je polecę :))

2 komentarze:

  1. Ładnie wyszłaś na zdjęciach ;)

    palyna-paulina.blogspot.be

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia stare, ale śliczne. A impreza... Och. Zawsze byłam ciekawa kto za kogo się przebierze, w jaką postać pragnie się zamienić.

    wobodo.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję za komentarze,to naprawdę wielka motywacja :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 BLOG017 , Blogger