podsumowanie + rozpoczęcie

Hej :) Miałam dziś zrobić post tematyczny dotyczący mojego aparatu ortodontycznego,ale jeśli już mam go robić,to zamierzam to zrobić porządnie i muszę jeszcze poczytać kilka starych dokumentów o nim,aby wszystko wam dokładnie wyjaśnić.A jak było na rozpoczęciu ? 
Jak zwykle,nudno.Szóstoklasiści (my) rozdawali pierwszakom plakietki i na początku przypięłam ją do góry nogami,ale od razu to poprawiłam XD
Nie dostaliśmy jeszcze pełnego planu na cały tydzień,ale jutro czekają mnie lekcje od 8:50 do 14:10.W tej klasie będziemy mieć również dodatkową godzinę języka polskiego i matematyki w ramach przygotowań do egzaminu szóstoklasisty.


A jak opisałabym minione wakacje ? Bardzo dobrze.Nie było idealnie,były czasem różne sprzeczki,kłótnie i pochmurne dni,ale ogólnie zapamiętam je dość dobrze.Najlepiej jednak zapamiętam warsztaty *.* Ile dałabym,aby te chwile wróciły <3 Chciałam was też poinformować,że w czasie roku szkolnego posty mogą się pojawiać rzadziej.No wiecie,jestem w ostatniej klasie podstawówki i muszę się uczyć do egzaminu szóstoklasisty,a czasem brakuje mi inspiracji,a nie chcę pisać,jak minął mi dzień,czyli coś typu "Ale dziś się nudziłam".Mam nadzieję,że mnie zrozumiecie :)


2 komentarze:

 1. Świetny blog!

  Obseruję!
  http://cosmetic-jungle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie że minęły ci dobrze wakacje :3
  Też bym chciała wakacje znów XD

  nutellowee-love.blogspot.com | Zapraszam do mnie ♥

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję za komentarze,to naprawdę wielka motywacja :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 BLOG017 , Blogger