kompleksy

Hej :) Ostatnio po powrocie znad morza nie działo się nic ciekawego,więc postawiłam na posta tematycznego.Więc jaką sprawą dziś się zajmiemy ? ;)
Otóż zajmiemy się dość szorstkim tematem,czyli naszym kompleksami.Niektórzy powiedzieliby,że ciągłym gadaniem o nich niczego nie zmienimy,ale jednak wolałabym wam wytłumaczyć,że kompleksy ma prawie każdy (za wyjątkiem osób z niezwykłym dystansem do siebie).Każdy z nas chciałby być idealny,ale musimy pamiętać o tym,jak wygląda po prostu "ideał".Co to znaczy ? 

"Nie musisz być idealny,aby być dla kogoś ideałem"

Musisz po prostu mieć to "coś",co sprawia,że nie możesz przestać myśleć o tej osobie.Każdy inaczej spostrzega dziewczynę idealną.Dla jednych jest to,np. blondynka z ładnymi oczami,ustami i nosem,ale co ci po tym,jeśli nie będziesz miał tego "czegoś" przez co ludzie oglądaliby się za tobą na ulicy ? Po drugie jeśli chciałbyś,aby ludzie cię zauważali to nie chodzi tu tylko o wygląd,ale też o charakter i osobowość.Niektórzy ludzie są tak charyzmatyczni,że ta cecha odwraca uwagę od wad ich wyglądu.Pamiętajcie,że tu nie tylko chodzi o wygląd.
            
"Wyglądem przyciągasz,charakterem zatrzymujesz."


 Ideały są po prostu nudne.Każdy z nas jest piękny i nie musimy być perfekcyjni,aby inni to dostrzegli.


4 komentarze:

 1. Racja, racja :)
  Obserwuję :)
  http://our-womenly-style.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. w sumie to media sprawiaja ze jeszcze bardziej przejmujemy sie niedokonalociami ;D super cytaat.. teraz napewno bede sie nim kierowala

  sali-pno.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie każdy jest perfekcyjny taki jaki jest. Z resztą gdyby każdy był piękny to było by naprawdę nudno.. a koncerny kosmetyczne nie miały by co sprzedawać ;) Ja staram się mieć dystans do siebie i przynajmniej w myślach być pewną siebie i bardzo to pomaga, bo nawet ludzie to odczuwają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy ma ich dużo ;/
  http://jukaandfashion.blogspot.com/
  http://tellmeoliiwia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję za komentarze,to naprawdę wielka motywacja :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 BLOG017 , Blogger